Krótka historia beauty blendera – jajeczko, które zmieniło świat!

Jak to mówią, przypadki chodzą po ludziach, a historia już niejednokrotnie udowodniła, że o ile potrzebę uważa się za matkę wynalazków, tak czasami opiekuje się nimi wyłącznie samotny ojciec, czyli zbieg okoliczności. Do tej drugiej grupy można zaliczyć tzw. beautyblender, który podbił serca fanów makijażu i trudzących się w stylizacjach, a to wszystko dzięki Rei Ann Silva.

Utnij kawałek, zostaniesz miliarderem

Rea Ann Silva ma za sobą wiele lat pracy związanej z make-upem, czyli w praktyce nie są jej obce oba człony „beauty blender”, toteż nic dziwnego, że kilkanaście lat temu zdarzyło jej się odciąć kanty od gąbki, którą używała do makijażu. Nie pomyślała jednak, że tym samym powstał pierwszy na świecie beautyblender, choć – rzecz jasna – jeszcze nie w popularnej formie jajeczka.

Gąbka beauty blender makijażową rewolucję

Nie potrzeba było wiele czasu, żeby wspomniana wcześniej stylistka zarobiła krocie na swoim małym wynalazku, który obecnie gości w niejednej kosmetyczce. Wystarczyło pomyśleć o zaokrągleniu kształtów gąbki dotychczas powszechnie używanej, uwierzyć w skuteczność tego wynalazku i zainwestować w produkcje. Rea Ann wzięła to na siebie – tworzyła beauty blender w garażu.

Sława i beautyblender

Gąbka beauty blender, a więc specjalny blender Beauty Blender – czyli marki powstałej z inicjatywy Rei Ann, cieszy się uznaniem na całym świecie, do czego być może nie doszłoby, gdyby nie interwencja jednej z celebrytek, tj. Kim Kardashian. Ta mała, ale bardzo przydatna gąbka beauty blender rozsławiana przez znaną w mediach osobę nie mogła przejść bez echa. Rozgłos nabrał zatrważającego tempa, a pani Silva zyskiwała coraz większą sławę na równi ze swoim gadżetem. Trudno zaprzeczyć, że blender Beauty Blender narobił pozytywnego zamieszania. Zobacz więcej na https://beautyblender.pl/