Narzędzia i akcesoria
11 stycznia 2022

Narzędzia i akcesoria

By Iga Myć

Profesjonalny manicure wymaga profesjonalnych narzędzi, które pozwolą uzyskać maksymalnie korzystny efekt. I tu można zadać pytania – jakie to właściwie profesjonalne narzędzia i na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru? Będą to przede wszystkim:

  • rodzaj materiału, z którego zostały wykonane – cążki, pęsety itp., najlepsze będą ze stali nierdzewnej, która jest bardzo trwała, nie powoduje reakcji alergicznych oraz pozwala na dokładną dezynfekcję różnymi metodami po każdej klientce;
  • źródło zaopatrzenia – akcesoria do hybrydy i szeroko pojętego manicure, kupuj wyłącznie z atestami i w sprawdzonych sklepach, np. na twojehybrydy.pl, będziesz mieć pewność, że kupujesz produkty wysokiej jakości, które będą Ci długo służyć, a nie takie, które rozpadną się w trakcie użytkowania.

Warto pamiętać, że wysokiej klasy sprzęt i akcesoria, pomimo, iż często charakteryzują się dość wysoką ceną, odwdzięcza się długim okresem używalności, ułatwia wykonywanie zabiegów oraz znacząco wpływa na ich jakość.

Profesjonalne podejście

Decydując się na zakup różnego rodzaju akcesoriów i narzędzi do salonu zajmującego się stylizacją paznokci, dobrze jest wybrać jedno miejsce, w którym zaopatrzy się w niemal wszystkie potrzebne rzeczy. Salon, który wypełnia logo jednego, maksymalnie dwóch producentów, widniejące na lakierach, lampach, cążkach, fartuszkach, ręcznikach itp., wygląda bardziej profesjonalnie i przejrzyście, niż miejsce wypełnione zbieraniną różnych firm i marek dających wrażenie przypadkowości i chaosu.

W internetowym sklepie www.twojehybrydy.pl zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne narzędzia, akcesoria i dodatki potrzebne w każdym salonie wykonującym manicure i pedicure, bez względu na to, czy zajmujesz się tym zawodowo w salonie, chałupniczo, czy tylko dla własnej przyjemności.

Możesz wybierać pośród bardzo bogatej oferty narzędzi, czy półproduktów. Nasze lakiery i żele do paznokci dostępne są w niezwykłej ilości kolorów i odmian. Są łatwe w nakładaniu, trwałe, w przystępnych cenach i posiadają składy nie podrażniające nawet wrażliwych osób.