Czym perfekcyjnie rozprowadzać korektor pod oczami?

To, że sam podkład i puder nie zawsze są w stanie zakryć wszelkie niedoskonałości, a tym bardziej nieznośne cienie pod oczami, wie na pewno sporo pań, które mają na co dzień do czynienia z kwestią kosmetyków do makijażu. Na szczęście w takich wypadkach na pomoc przychodzi korektor.

Aplikacja korektora

Korektory, jak zresztą inne produkty związane z make-upem, występuje nie tyle w różnych kolorach, co przede wszystkich formach. Sztyft, pisak, krem i wiele innych potrafią zatuszować niejedne „mankamenty” na twarzy. I oczywiście w zależności od wyboru konkretnego rodzaju korektora, można pomyśleć o wspomaganiu się akcesoriami, które ułatwią dostęp do trudno dostępnych miejsc, np. dzięki beauty blender Micro Mini.

Beauty blender Micro Mini

Jednym z takich akcesoriów jest wspomniany wyżej mini beauty blender, który doskonale sprawdza się przy aplikowaniu kosmetyków m.in. w kącikach oka oraz krawędziach nosa, a także na kościach policzkowych. Ponadto beauty blender Micro Mini nadaje się do konturowania twarzy, a jest wielkości ¼ standardowego beautyblendera. Zobacz go na https://beautyblender.pl/pl/c/beautyblender-micro.mini/19

Co oprócz beauty blender Micro Mini?

Oczywiście równie dobrze można zdać się na skuteczną metodę aplikacji z wykorzystaniem opuszków palców, jednak warto pamiętać, że i ona ma swoje minusy, które może zredukować mini beauty blender. Co nie mniej istotne – dobrze jest poczekać chwilkę po nałożeniu korektora na skórę, zanim się go rozetrze. Dzięki wklepaniu kosmetyku z pewnym opóźnieniem uzyska się lepsze krycie.