Czy kolor w przypadku beauty blendera ma znaczenie?

Odkąd beautyblender zawojował świat wizażu, a popyt na jajowate gąbeczki do makijażu wzrastał z każdym dniem, marka Beauty Blender doszła do wniosku, że ograniczenie się do jednej barwy – jak w przypadku beauty blender Violet lub inaczej beauty blender Electric Violet – jest raczej słabym pomysłem. Zaczęli więc dbać o to, aby już nie tylko jeden, ale różne kolory beauty blender znalazły swoich sympatyków.

Kolory beauty blender

Jak na razie na rynku dostępne – prócz domyślnej wersji beauty blender Electric Violet bądź beauty blender Violet – są m.in. beauty blender Nude, beauty blender Bubble i beauty blender czarny, czyli Pro. Warto dodać, że ten ostatni, a więc czarny beauty blender, zaskarbił sobie uznanie wizażystów. Można by pomyśleć, że taka różnorodność miałaby spełnić jedynie oczekiwania związane z preferencjami barwowymi, a tymczasem okazuje się, że każdy z tych modeli ma swoje konkretne zastosowanie albo w jakiś sposób wyróżnia się spośród innych.

Beauty blender Bubble

Ten pierwszy to jasnoróżowy model, który dobrze sprawdza się w przypadku aplikacji różu czy jasnych podkładów. Tyle tylko, że nie wszyscy wypowiadają się o beauty blender Bubble pozytywnie, gdyż wydaje się być miększy od standardowego blendera, a dodatkowo słabo wypłukuje się z niego resztki kosmetyków.

Beauty blender Nude i beauty blender czarny

Konkretne kolory beauty blender, jakie oferuje producent, mają swoich sympatyków lub przeciwników. Spośród nich można wskazać dwie gąbeczki, które nie mają sobie równych przy nakładaniu podkładów. Czarny beauty blender to faworyt specjalistów, jednak beauty blender Nude nie jest wcale zgorszy. Oba są nieco bardziej szorstkie od innych, zaś ten drugi ma kolor bliski tym podkładowym. Natomiast beauty blender czarny znajdzie zastosowanie przy naprawdę ciemnych barwach kosmetyków.