24 czerwca 2020

Lampa Victoria Vynn LED gwarancją trwałych paznokci

By Iga Myć

Profesjonalna stylizacja paznokci to wyjątkowa sztuka. Sztuka, która jest piękna i trwała. Żeby efekty pracy były zaś jak najdłużej widoczne potrzebne są specjalistyczne lampy. Victoria Vynn ma w swojej ofercie odpowiednie produkty- idealne zarówno do gabinetów kosmetycznych, jak i salonów domowych.

Lampy Victoria Vynn dla każdego

Specjalistyczne lampy są niezbędne, gdy wykonuje się manicure hybrydowy, żelowy lub akrylowy. Bez nich żadna stylizacji nie byłaby trwała. Lampy Victoria Vynn led uv to jakość i profesjonalizm. Są gwarantem doskonałego utwardzenia lakierów oraz żeli oraz utrwalenia efektów stylizacji paznokci.

Lampy są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w zestawach odpowiednich dla profesjonalnych stylistek. Mogą być wykorzystywane w salonach kosmetycznych, jak i w domach. Są proste w obsłudze, więc nawet początkująca miłośniczka pięknych paznokci doskonale da sobie z nimi radę.

Jaką lampę kupić

To pytanie zadają sobie zwykle początkujące stylistki i kosmetyczki. Lampy Victoria Vynn uv i Victoria Vynn led są wysokiej jakości i to właśnie ta jakość powinna być wyznacznikiem przy zakupie. Niezależnie od tego, czy lampy mają służyć w profesjonalnych salonach, czy też być wykorzystywane przez domowe stylistki, których celem są piękne paznokcie warto postawić na jakość.

Lampy LED i UV różnią się przede wszystkim mocą, a to od niej zależy czas utrwalania stylizacji. Wystarczy włożyć dłoń lub stopę pod lampę, by w ciągu kilku chwil odpowiednio ozdobione i pomalowane paznokcie utwardziły się. Dzięki temu na dłużej będą odporne na uszkodzenia i pozostaną piękne. Zobacz więcej na https://www.twojehybrydy.pl/pl/c/LAMPY-LEDUV/29