14 lutego 2021

Dlaczego warto stosować krem pod oczy?

By Iga Myć

Faktem jest, że skóra pod oczami jest niezwykle podatna na różnorodne czynniki zewnętrzne. Jest ona bardzo cienka, dlatego bardzo szybko można ją spalić, a także stosunkowo szybko pojawiają się tam zmarszczki. Nic dziwnego, u niektórych osób ta warstwa skórna jest niemalże przezroczysta. Warto zatem stosować różnorodne kremy, nawet o podwyższonym działaniu, bogatszym składniku niż stosujecie normalnie na twarz. Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po dobre i sprawdzone produkty?

Skóra

Wiele osób mówi, że ich skóra jest twarda i nie sposób ją uszkodzić. Rzeczywiście u niektórych osób skóra ma dosyć twardy naskórek zarówno na ciele, jak i na twarzy, dlatego nie jest aż tak podatna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak: promieniowanie UV, mróz, deszcz. U niektórych takich osób nawet stosunkowo rzadziej pojawiają się zmarszczki.

Kremy pod oczy

Mimo wszystko nie należy lekceważyć swojej cery i w pewnym wieku należy sięgnąć po sprawdzone preparaty. Już po trzydziestce skóra w okolicach oczu zaczyna się lekko marszczyć, to tam pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. To właśnie dlatego, że skóra pod oczami jest niezwykle wrażliwa, warto wtedy zastosować: sesderma krem pod oczy. Jest to preparat, który bogaty jest w bardzo wiele składników odżywczych, nie zawiera sztucznych konserwantów i należy do linii dermokosmetyków. Tuż obok tego kremu bardzo dobry jest także neostrata krem pod oczy, on także przeznaczony jest dla wrażliwej skóry alergików.

Sesderma krem pod oczy – kiedy stosować?

Wiele osób zastanawia się, kiedy tak naprawdę warto zastosować krem pod oczy. Stosujemy te preparaty rano i wieczorem, przed nałożeniem właściwego kremu na noc, a po nałożeniu serum. Jeśli szukacie odpowiedniego kremu pod oczy sesdermy czy neostraty, warto zajrzeć na stronę: https://www.livinia.pl/,  tam z pewnością znajdziecie ciekawe i polecane produkty przez dermatologów i kosmetologów. Jeśli macie pytania, śmiało możecie zwrócić się o pomoc do osób tam pracujących.